KIRDEMIR

Kırdemir

KIRDEMIR

Kırıkkale Demir Çelik A.Ş. 8 yılı aşkın süredir kütük ve nervürlü çelik çubuk üreterek hizmet vermektedir. Kırıkkale Demir Çelik A.Ş. olarak iç Anadolu başta olmak üzere tüm Türkiye’nin kaliteli inşaat demiri ihtiyacını karşılamak için 2013 Ağustos ayında kütük üretmek üzere çelikhanemiz ve 2014 Nisan ayında çeşitli çap ve boylarda nervürlü çelik çubuk üretmek üzere haddehanemiz kurulmuştur. Şu an fabrikamızda 380 personel Çalışmaktadır. Fabrikamız Kırıkkale ili Bahşılı ilçesinde hizmet vermektedir.

Kırıkkale Demir Çelik A.Ş. demir çelik sektöründe; TSE standartlarına uygun kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek güvenilir tedarikçi yapısıyla en hızlı temini gerçekleştirerek; sektörde güvenilir, kalite ve standartlara uygun, çözüm odaklı, saygın, iş güvenliği ve sağlığı ile çevreye topluma duyarlı, minimum tüketim, maksimum verim ile üretim yapan firmalardan biridir.

Kırıkkale Demir Çelik A.Ş. ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve güvenilir hizmet anlayışı ile yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Nervürlü demir S420 ve B420 C deprem çeliği kalitesinde nervürlü çelik çubuk üretmektedir.

Kırıkkale Demir Çelik A.Ş. olarak sektörde güvenilir, kaliteli bir yapıda kalıcı bir müşteri portföyü ile ülke ekonomisine değer katan lider kuruluşlardan biridir.

KIRDEMIR
kırdemir ürünler